Edgar Wallin Stockholm

Edgar Wallin Stockholm
Edgar Wallin Stockholm
Edgar Wallin Stockholm
Edgar Wallin Stockholm

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDGAR WALLIN (1892-1963): Gamla stan och Slussen, signerad och daterad Edgar Wallin 1946, olja på pannå, 42x54 cm

319006

2015-07-04