Axel Olson färglitografi

Axel Olson färglitografi
Axel Olson färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): Surrealistiskt komposition, signerad Axel Olson, 139/260, färglitografi, ca 20 x 67 cm

Något gulnad

319025

2015-07-04