Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
AXEL OLSON (1899-1986): Surrealistiskt komposition, signerad Axel Olson, 139/260, färglitografi, ca 20 x 67 cm
Något gulnad
319025
2015-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här