Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970), OSKAR BERGMAN (1879-1963): 2 st., signerade, numrerade 119/310 resp 191/250, färglitografier, ca 55x69 resp 50x70 cm
Fuktskadade, gulnader
319029
2015-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här