Sven X:et Erixon och Oskar Bergman litografier

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970), OSKAR BERGMAN (1879-1963): 2 st., signerade, numrerade 119/310 resp 191/250, färglitografier, ca 55x69 resp 50x70 cm

Fuktskadade, gulnader

319029

2015-07-04