Greta Gerell blandteknik

Greta Gerell blandteknik
Greta Gerell blandteknik
Greta Gerell blandteknik
Greta Gerell blandteknik

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRETA GERELL (1898-1982): Stilleben, signerad och daterad Gerell -77, olja/blandteknik på pannå, ca 36x32 cm

Mindre repa

319030

2015-07-04