Sittpuff läder

Sittpuff läder
Sittpuff läder
Sittpuff läder
Sittpuff läder

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SITTPUFF, 1900-talets andra hälft, nordafrika, läder, sitthöjd 30, diameter 45 cm

Slitage

319040

2015-07-04