Skulptur trä

Skulptur trä
Skulptur trä
Skulptur trä
Skulptur trä

Klubbat för:

1 600 SEK

1 000 SEK

SKULPTUR, bemålat trä, 1800-tal, mellaneuropa, möjligen från inredning i kyrka, längd 28, 5 cm

Skador, färgbortfall

319041

2015-07-04