Byrå gustaviansk stil

Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, beslag i mässing, lådorna med inredning, översta lådan med invändig brännmärkning Kittinger 1866 Buffalo, höjd ca 86, 96x51 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, bruksslitage

319045

2015-07-04