Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, beslag i mässing, lådorna med inredning, översta lådan med invändig brännmärkning Kittinger 1866 Buffalo, höjd ca 86, 96x51 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, bruksslitage
319045
2015-07-04