Bruno Mathsson matbord
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BRUNO MATHSSON, matbord, Superellips, design Bruno Mathsson för Fritz Hansen, etikettmärkt "Fritz Hansen Danmark 1975", 2 vitlaminerade bordsskivor med teakkant, 10 spännben i krom, höjd 72, 210 x 140 cm vardera, totallängd 420 cm
Bruksslitage, spännbeslag saknas, ett hörn med lagning
319050
2015-07-05