Bruno Mathsson matbord

Bruno Mathsson matbord
Bruno Mathsson matbord
Bruno Mathsson matbord
Bruno Mathsson matbord
Bruno Mathsson matbord
Bruno Mathsson matbord

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BRUNO MATHSSON, matbord, Superellips, design Bruno Mathsson för Fritz Hansen, etikettmärkt "Fritz Hansen Danmark 1975", 2 vitlaminerade bordsskivor med teakkant, 10 spännben i krom, höjd 72, 210 x 140 cm vardera, totallängd 420 cm

Bruksslitage, spännbeslag saknas, ett hörn med lagning

319050

2015-07-05