Nattduksbord
2015-07-05
319058
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NATTDUKSBORD / BORD, 1900-tal, fanérad i valnöt, skiva i marmor, låda i sargen, höjd 75, 36x39 cm
Saknar list del, slitage