Johan Fredrik Martin gravyrer

Johan Fredrik Martin gravyrer
Johan Fredrik Martin gravyrer
Johan Fredrik Martin gravyrer
Johan Fredrik Martin gravyrer

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHAN FREDRIK MARTIN (1755-1816): (2), efter, Carlbergs Slott och Kongl. Lust Slottet Haga, akvatintetsningar, ca 37x53 cm

En ram saknar glas, smärre ytskador, fläckar

319060

2015-07-05