Åmells vitrinskåp
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ÅMELLS, vitrinskåp, 1900-talets andra hälft, fanérad i valnöt, invändigt med hyllplan i glas, belysning, beslag i mässing, etikettmärkt GR Möbler Tibro, höjd 176, 42x103 cm
Smärre slitage
319068
2015-07-05