Åmells vitrinskåp

Åmells vitrinskåp
Åmells vitrinskåp
Åmells vitrinskåp
Åmells vitrinskåp
Åmells vitrinskåp
Åmells vitrinskåp

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÅMELLS, vitrinskåp, 1900-talets andra hälft, fanérad i valnöt, invändigt med hyllplan i glas, belysning, beslag i mässing, etikettmärkt GR Möbler Tibro, höjd 176, 42x103 cm

Smärre slitage

319068

2015-07-05