Åmells skänk

Åmells skänk
Åmells skänk
Åmells skänk
Åmells skänk
Åmells skänk
Åmells skänk

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ÅMELLS, skänk, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, fanérad i valnöt, beslag i mässing, etikettmärkt GR Möbler Tibro, höjd 81, 165x43 cm

Smärre slitage

319069

2015-07-05