Rosenthal matservis

Rosenthal matservis
Rosenthal matservis
Rosenthal matservis
Rosenthal matservis
Rosenthal matservis
Rosenthal matservis

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROSENTHAL, matservis, 52 dlr, 1900-tal, modell Victoria, förgylld kant, bestående av: 12 mattallrikar, 2 uppläggningsskålar, karaff, såsskål, 2 uppläggningfat, 12 djupa, 12 förättstallrikar, 10 assietter

319077

2015-07-05