Rosenthal matservis
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROSENTHAL, matservis, 52 dlr, 1900-tal, modell Victoria, förgylld kant, bestående av: 12 mattallrikar, 2 uppläggningsskålar, karaff, såsskål, 2 uppläggningfat, 12 djupa, 12 förättstallrikar, 10 assietter
319077
2015-07-05