Prins Eugen tuschlavering

Prins Eugen tuschlavering
Prins Eugen tuschlavering
Prins Eugen tuschlavering
Prins Eugen tuschlavering

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PRINS EUGEN (1865-1947), Landskap, signerad och daterad Eugen omkr.1930, tuschlavering, 29x46 cm

319085

2015-07-05