John-Erik Franzén

John-Erik Franzén
John-Erik Franzén

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN-ERIK FRANZÉN (född 1942): "Hells Angels of California", monogramsignerad och daterad JEF 1990, numrerad 81/360, färglitografi, bladmått 53x63 cm, oramad

319086

2015-07-06