Biblioteksbord barockstil

Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BIBLIOTEKSBORD, 1900-talets första hälft, barockstil, fanerat i ek, skuren dekor, höjd ca 70, 153x80 cm, 2 utdragsskivor vardera bredd 50 medföljer

Bruksslitage, bordsskiva med fläck, mindre fanérbortfall

319100

2015-07-05