Biblioteksbord barockstil
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BIBLIOTEKSBORD, 1900-talets första hälft, barockstil, fanerat i ek, skuren dekor, höjd ca 70, 153x80 cm, 2 utdragsskivor vardera bredd 50 medföljer
Bruksslitage, bordsskiva med fläck, mindre fanérbortfall
319100
2015-07-05