Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FOLKE OHLSSON, fåtölj, Dux,1950-tal, stomme i teak, lösa sittplymåer, klädsel av svart läder, gungfunktion
Slitage, nackkudde med spicka
319101
2015-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här