Klubbat för:
33 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
PRINS EUGEN (1865-1947), "Hövolmar", signerad och daterad 1898, olja på duk, 29x37 cm
PROVENIENS: Bukowskis Klassiska 24 Maj 2005
319110
2015-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här