Prins Eugen

Prins Eugen
Prins Eugen
Prins Eugen
Prins Eugen
Prins Eugen
Prins Eugen

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

35 000 SEK

PRINS EUGEN (1865-1947), "Hövolmar", signerad och daterad 1898, olja på duk, 29x37 cm
PROVENIENS: Bukowskis Klassiska 24 Maj 2005

319110

2015-07-06