Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MADELENE PYK (född 1934), "Gondolen vid Slussen och Gamla Stan", signerad och numrerad 44/250, färglitografi 44/250, 79x60 cm
319116
2015-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här