M Pyk

M Pyk
M Pyk

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MADELENE PYK (född 1934), "Gondolen vid Slussen och Gamla Stan", signerad och numrerad 44/250, färglitografi 44/250, 79x60 cm

319116

2015-07-06