Bengt Bosshammar

Bengt Bosshammar
Bengt Bosshammar
Bengt Bosshammar
Bengt Bosshammar
Bengt Bosshammar
Bengt Bosshammar

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT BOSSHAMMAR (1922-2012), Fårhage Öland, signerad och daterad -85, olja på duk, 50x75 cm

319117

2015-07-06