Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
JOHAN KROUTHÉN (1858-1932), Garpenbergs kyrka Dalarna, olja på duk, daterad 1927, 50x75 cm
PROVENIENS: Nordén 6 oktober 1993
smärre färgbortfall
319121
2015-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här