Johan Krouten

Johan Krouten
Johan Krouten
Johan Krouten
Johan Krouten
Johan Krouten
Johan Krouten

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

JOHAN KROUTHÉN (1858-1932), Garpenbergs kyrka Dalarna, olja på duk, daterad 1927, 50x75 cm
PROVENIENS: Nordén 6 oktober 1993

smärre färgbortfall

319121

2015-07-06