Skålar terracotta Sicilien

Skålar terracotta Sicilien
Skålar terracotta Sicilien
Skålar terracotta Sicilien
Skålar terracotta Sicilien
Skålar terracotta Sicilien
Skålar terracotta Sicilien
Skålar terracotta Sicilien
Skålar terracotta Sicilien
Skålar terracotta Sicilien
Skålar terracotta Sicilien
Skålar terracotta Sicilien
Skålar terracotta Sicilien
Skålar terracotta Sicilien
Skålar terracotta Sicilien
Skålar terracotta Sicilien
Skålar terracotta Sicilien
Skålar terracotta Sicilien
Skålar terracotta Sicilien

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅLAR, 3 st., terracotta/lergods, 1700/1800-tal, Sicilien, diameter 34, 40 respektive 49 cm

Smärre nagg och glasyrskador

319125

2015-07-06