Skåp
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 6 sektioner, 1900-talets andra hälft, vitlackerade med beslag i mässing, bestående av: 3 hurtsar, 2 bokhyllor, 1 vitrinöverdel, totalhöjd ca 190, 100x45 resp 100x26 cm, nycklar finns
Senare monterad belysning, ytskador, slitage
319127
2015-07-05