Harald Wiberg Gräsänder akvarell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HARALD WIBERG (1908-1986), "Gräsänder på iskant", signerad och daterad Harald Wiberg 1982, akvarell, 25x38,5 cm

319129

2015-07-06