Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÅNSKENSLAMPA, 1800-talets slut, för 1 ljus, frostad glaskupa i blått och orange med polykrom dekor av hus, bronserade metalldelar, höjd- och sänkbar
Bruksslitage
319133
2015-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här