LJusstakar 1800-tal tenn

LJusstakar 1800-tal tenn
LJusstakar 1800-tal tenn
LJusstakar 1800-tal tenn
LJusstakar 1800-tal tenn
LJusstakar 1800-tal tenn
LJusstakar 1800-tal tenn

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, 1835, på kulfötter, höjd 11,5 cm

Bruksslitage

319134

2015-07-05