Olle Bonnier litografi

Olle Bonnier litografi
Olle Bonnier litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE BONNIER (född 1925): Komposition i svart och vitt, signerad och daterad Olle Bonniér, 76/150, litografi, 29x51 cm

Gulnader

319149

2015-07-05