Urnor med lock

Urnor med lock
Urnor med lock
Urnor med lock
Urnor med lock
Urnor med lock
Urnor med lock

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

URNOR, med lock, 1 par, 1900-talets första hälft, bär Wienliknande märke, polykrom dekor av figurscener, totalhöjd ca 29 cm

Slitage

319174

2015-07-05