T-shirt från ABBA European & Australian Tour 1977
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
T-SHIRT, vit bomull, stl ca 36/38, märkt ABBAs European & Australian Tour 1977
Proveniens: Artisten och skådespelerskan Lena Maria Gårdenäs-Lawton, som var bakgrundssångerska till Agnetha Fältskog och Anni-Frid Lyngstad under hela ABBA-turnén i Europa och Australien 1977.
Bruksslitage
319179
2015-09-05