T-shirt från ABBA European & Australian Tour 1977

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

T-SHIRT, vit bomull, stl ca 36/38, märkt ABBAs European & Australian Tour 1977
Proveniens: Artisten och skådespelerskan Lena Maria Gårdenäs-Lawton, som var bakgrundssångerska till Agnetha Fältskog och Anni-Frid Lyngstad under hela ABBA-turnén i Europa och Australien 1977.

Bruksslitage

319179

2015-09-05