Bordstelefon LM Ericsson

Bordstelefon LM Ericsson
Bordstelefon LM Ericsson
Bordstelefon LM Ericsson
Bordstelefon LM Ericsson
Bordstelefon LM Ericsson
Bordstelefon LM Ericsson

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LM ERICSSON BORDSTELEFON, linjeväljare modell TVG 1949, märkt Rikstelefon K. Telegrafverkets Verkstad, Nynäshamn, svartlackerad plåt och trä, höjd 33 cm

Slitage, skador

319181

2015-07-05