Einar Norelius illustration signerad-60

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EINAR NORELIUS (1900-1984): "ta den här blomsterlöken", illustration till "Jörgen och Maj i Trollskogen", signerad EN-60, akvarell och tusch, 25x17 cm

319192

2015-07-06