Soffa Carl Malmsten

Soffa Carl Malmsten
Soffa Carl Malmsten
Soffa Carl Malmsten
Soffa Carl Malmsten
Soffa Carl Malmsten
Soffa Carl Malmsten
Soffa Carl Malmsten
Soffa Carl Malmsten

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL MALMSTEN, soffa, "Hemmakväll", 1900-talets andra hälft, grönrandig ylleklädsel, längd ca 205 cm

Bruksslitage

319196

2015-07-06