Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL MALMSTEN, soffa, "Hemmakväll", 1900-talets andra hälft, grönrandig ylleklädsel, längd ca 205 cm
Bruksslitage
319196
2015-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här