Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FRITZ HANSEN, stol, Danmark 1950-tal, modellnummer 1514, ben i mahogny, klädd i brunt skinn med pärlspikning, höjd 65 cm
Delvis omklädd i galon, skador
319205
2015-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här