Stol Fritz Hansen

Stol Fritz Hansen
Stol Fritz Hansen
Stol Fritz Hansen
Stol Fritz Hansen
Stol Fritz Hansen
Stol Fritz Hansen
Stol Fritz Hansen
Stol Fritz Hansen
Stol Fritz Hansen
Stol Fritz Hansen

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRITZ HANSEN, stol, Danmark 1950-tal, modellnummer 1514, ben i mahogny, klädd i brunt skinn med pärlspikning, höjd 65 cm

Delvis omklädd i galon, skador

319205

2015-07-06