Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SATSBORD, 3 dlr, 1960-tal, teak, höjd 47-51, 37-55 cm
Smärre ytskador, solblekt, ben med slitage
319207
2015-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här