Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÅKAN BULL (född 1953):"Rackarlikare", signerad och daterad Håkan Bull 1990, olja på pannå, ca 110x40 cm
Smärre kantslitage
319216
2015-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här