Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
KARMSTOL, 1900-talets mitt, Kocks Snickerifabrik, märkt KOCKS, STOL, Carl Malmsten, "Ambassadör", båda stolarna klädda i grönrandig ylleklädsel, vardera höjd ca 46 cm
Bruksslitage
319224
2015-07-06