Karmstol stol bl a Carl Malmsten

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

KARMSTOL, 1900-talets mitt, Kocks Snickerifabrik, märkt KOCKS, STOL, Carl Malmsten, "Ambassadör", båda stolarna klädda i grönrandig ylleklädsel, vardera höjd ca 46 cm

Bruksslitage

319224

2015-07-06