Matbord Carl Malmsten
2015-07-06
319230
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CARL MALMSTEN, matbord, "Björka", 1900-talets andra hälft, björk, höjd ca 75, 140x83 cm
Slitage, sprickor, ytskador