Matbord Carl Malmsten

Matbord Carl Malmsten
Matbord Carl Malmsten
Matbord Carl Malmsten
Matbord Carl Malmsten
Matbord Carl Malmsten
Matbord Carl Malmsten

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CARL MALMSTEN, matbord, "Björka", 1900-talets andra hälft, björk, höjd ca 75, 140x83 cm

Slitage, sprickor, ytskador

319230

2015-07-06