Vitrinskåp Carl Malmsten
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CARL MALMSTEN, vitrinskåp, "Undantaget", 1900-talets andra hälft, fanérat i körsbär, med invändig belysning, utdragbar skiva, stämpelmärkt, höjd ca 176, 96x37 cm
Nyckel finns att avhämta vid utlämningen, bruksslitage
319231
2015-07-06