Spegel i gustaviansk stil
2015-07-06
319234
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPEGEL, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, fasetterat glas, bronserad, 102x48 cm
Bruksslitage