Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
POUL HENNINGSEN, takarmatur, "PH5", Danmark, Louis Poulsen, skärmar lackerade i vitt, blått och rött, diameter ca 50 cm
Bucklor, smärre ytskador
319246
2015-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här