Urna cloisonné Japan m sockel

Urna cloisonné Japan m sockel
Urna cloisonné Japan m sockel
Urna cloisonné Japan m sockel
Urna cloisonné Japan m sockel
Urna cloisonné Japan m sockel
Urna cloisonné Japan m sockel
Urna cloisonné Japan m sockel
Urna cloisonné Japan m sockel
Urna cloisonné Japan m sockel
Urna cloisonné Japan m sockel
Urna cloisonné Japan m sockel
Urna cloisonné Japan m sockel

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

URNA, cloisonné, Japan, 1800/1900-tal, rik dekor med motiv av duvor, tranor och blommor, höjd ca 31 cm

Slitage

319257

2015-08-03