Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
URNA, cloisonné, Japan, 1800/1900-tal, rik dekor med motiv av duvor, tranor och blommor, höjd ca 31 cm
Slitage
319257
2015-08-03
Gör en kostnadsfri värdering här