Servis Rörstrand

Servis Rörstrand
Servis Rörstrand
Servis Rörstrand
Servis Rörstrand
Servis Rörstrand
Servis Rörstrand

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÖRSTRAND, servis, 1900-tal, porslin, dekor av snöflingor, bestående av: 12 djupa tallrikar, 10 mattallrikar, 11 assietter, 10 desserttallrikar

Enstaka delar med dekorslitage, någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma

319260

2015-07-06