Oljmålning signerad E Fischer

Oljmålning  signerad E Fischer
Oljmålning  signerad E Fischer
Oljmålning  signerad E Fischer
Oljmålning  signerad E Fischer
Oljmålning  signerad E Fischer
Oljmålning  signerad E Fischer

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, otydligt signerad E Fischer, Skogsväg, olja på duk, 47x65 cm

smärre dukskada, dubblerad

319272

2015-07-06