Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, otydligt signerad E Fischer, Skogsväg, olja på duk, 47x65 cm
smärre dukskada, dubblerad
319272
2015-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här