Bertil Vallien, skulptur, Kosta
2015-07-07
319305
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BERTIL VALLIEN, skulptur, Kosta, gjuten, i form av huvud, polykrom insmält dekor, monterad på träsockel, signerad Bertil Vallien Kosta 69/250, höjd inklusive sockel 32 cm
Hals med nagg