Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERTIL VALLIEN, skulptur, Kosta, gjuten, i form av huvud, polykrom insmält dekor, monterad på träsockel, signerad Bertil Vallien Kosta 69/250, höjd inklusive sockel 32 cm
Hals med nagg
319305
2015-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här