Kaffe och tekanna samt sockerskrin sliver

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 500 SEK

KAFFE- och TEKANNA, silver, CF Carlman, Stockholm 1905, SOCKERSKRIN, silver med svenska importstämplar, vikt ca 1348 g

sockerskrin med smärre bucklor, inskription

319307

2015-07-07